Hakkımızda
Hakkımızda

EMLAKTA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

YILMAZ EMLAK GAYRİMENKUL kuruluş tarihinden bu yana, değişimlerini sürekli takip eden, Doğru Fiyat - Doğru Yatırım mantığı ile müşterilerini kısa sürede hedeflerine ulaşmalarını dolayısıyla müşteri memnuniyetini sağlamayı ve sürekli kılmayı en ön planda tutan bir gayrimenkul danışmanlık firmasıdır.

Öncelikle Avcılar bölgesinde filizlenen ve yeşeren ofisimiz hizmet dallarını Küçükçekmece, Esenyurt, Parseller, Beylikdüzü lokasyonlarında çalışmalarına devam etmektedir.

'' Bir gayrimenkulü değerlendirirken nasıl değerlendirmeli, neye göre değerlendirilmeli, ne eksiktir değerlendirmede ne fazla? Alırken hangi faktörlere bakılmalıdır, nerede ne değerde nasıl bir yer almak doğrudur? '' Çok değişkeni olan bu soruların yanıtı bizim oluşturduğumuz, müşteri memnuniyetini hedef alan, Doğru Fiyat - Doğru Yatırım çalışmalarımızdır. Bu sorumluluk bilinciyle hizmetlerimize devam etmekte ve daha ileriye götürme gayretindeyiz.

Neden? “ YILMAZ EMLAK ”

Yılmaz EMLAK herhangi bir gayrimenkul alımınızda sizlere ihtiyacınız ile ilgili alternatifler sunarak alanlarında gerçek değerlerle mukayeseler yapma imkanı verir. YILMAX EMLAK herhangi bir gayrimenkul satımında, gayrimenkulü doğru tanımlayarak az zamanda talep eden çok kişiye bu gayrimenkulü tanıtma görevini üstlenir.

Vizyonumuz : Hayallerinizi gerçek kılmaktır.

Misyonumuz : Koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Sizin gibi hayal eden, sizin gibi düşünen bir dost arıyorsanız yanınızdayız. Gelin emlak ile ilgili sorunlarınızın çözüm ortağı olalım…